xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
1ooDAYS! – Słodko Gorzko

To jest właśnie ten czas w roku kiedy odbywają się imprezy, na których słychać tajemnicze dźwięki szkła wydobywające się spod stołów… Młodzi mają ciut mniejsze oczka jak tylko światło zgaśnie… No i ogólnie dzieje się w każdym kącie zamojskiego przepięknego OSiRu bardzo dużo!

Jak zawsze z chłopakami z branży foto mamy ubaw z tego jak wspaniale się robi na tej hali zdjęcia tak tym razem było ciut inaczej. Głównie za sprawą Krejzolki Natalii z ekipy InLove. Dekoracje zdecydowanie mocno się wyróżniały na przestrzeni lat i trzeba przyznać, że robiło się zdjęcia zdecydowanie przyjemniej z pochowanymi, w większości przynajmniej, ohydnymi reklamami na ścianach. Bravooo!

Sama biba miała klasyczny przbieg akcji.. najpierw szybkie portretowe zdjęcia – dostojny polonez – grupowe zdjęcia – krejzi biba!

Mi przypadło szpiegować klasę biolchem. Czyli przyszłość polskiej medycyny i już mogę powiedzieć, że potrafią walczyć ze stresem :D Ekipa ultra wesoła… 3G lowe leci!

Komantarze
Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU