xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
FAQ – Słodko Gorzko
CLOSE MENU

FAQ

Na jakim terenie działasz ? – Mieszkam w Krakowie, pracuję dosłownie wszędzie. Powyżej 100 km od Kraka doliczane są koszty za transport.

Kiedy będziemy mogli zobaczyć zdjęcia z naszego ślubu? – Zdjęcia na blogu pojawią się już w kilka dni po ślubie ( od 2-4 dni średnio ). W zależności od terminu sesji kilka dni później dostaniecie wszystkie pozostałe.

W jaki sposób dostajemy zdjęcia z naszego ślubu? – Każdy klient otrzymuje wszystkie zdjęcia na spersonalizowanym dysku USB. Są na nim zdjęcia obrobione w dwóch rozmiarach: w pełnym rozmiarze oraz zmniejszonym ze znakiem wodnym. Dodatkowo otrzymujecie 80 odbitek na papierze w rozmiarze 21x15cm w eleganckim personalizowanym pudełku. Oczywiście można dodatkowo zamówić albumy – więcej o opcjach albumów tutaj.

Od której i do której godziny pracujesz na weselu ? Zazwyczaj fotografuję godz. 1 w nocy – koniec oczepin.

Czy posiadasz wydawane przez Kurię upoważnienie do fotografowania uroczystości liturgicznych ? – Tak.

Czy możemy zrobić sobie zdjęcia pozowane z rodziną i znajomymi? -Zdecydowanie tak. Zdjęcia rodzinne muszą być zrobione także tak samo jak ujęcia ze znajomymi.

Czy możemy zrobić mini ślubną sesję plenerową w dniu ślubu? – Docelowa sesja odbędzie się na spokojnie w umówionym miejscu po ślubie, ale to jak wyglądacie i czuje się w ten dzień jest niepowtarzalne więc króciutka sesję w dzień i nocą ( max 10-15 min ) robimy.

Kiedy ustalamy szczegóły odnośnie dnia ślubu ? – Detale odnośnie dnia ślubu wystarczy jak poznam na 2-3 dni od ślubu.

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin i w jaki sposób możemy podpisać umowę ? – Jeśli chodzi o sobotnie terminy od kwietnia do listopada to zazwyczaj są rezerwowane z póltora rocznym wyprzedzeniem. Zawsze jednak warto zapytać o termin. Oficjalnie termin rezerujwę po otrzymaniu zaliczki na konto 300 zł. Następnie podpisujemy umowę osobiście na spotkaniu lub moge ją wysłać Państwu e-mailem, wówczas podpisany skan umowy przesyłacie na nasz adres e-mailowy.

Czy masz w ofercie albumy, jeśli tak to w jakich cenach? – Oczywiście. Mam w ofercie 3 rodzaje albumów oraz różnego rodzaju pudełka i opcje wydruku zdjęć. Szczegółowe informacje są tutaj.

Czy zajmujesz się tylko fotografią ślubną? – Absolutnie nie. Interesują mnie praktycznie wszystkie działy fotografii chociaż zdecydowanie najbardziej reportaż oraz portret.

CLOSE MENU