xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Fotony – Słodko Gorzko

Z perspektywy nastu lat robienia zdjęć śmiało mogę powiedzieć, że najtrudniejsze zlecenia to… śluby innych fotografów. Także przed sesją narzeczeńską z Żanetką i Adrianem byłem lekko zaciekawiony jak to będzie. W skrócie… po 12 sekundach był ogień! Dosłownie. Krejzoli nie da się nie wielbić.

Sesja minęła w 5 sekund a jeszcze szybciej zleciał miesiąc do Ich ślubu po tej niej… Przyszła TA wielka sierpniowa sobota. Mówiło się, że Żanetka trzymała buty na parapecie od 2018stego roku no i jestem w stanie w to uwierzyć. Było jakieś 346 stopni w cieniu. RyliRyli! Mimo tego atmosfera była genialna. Czuło się absolutna radość tego dnia. Adrian jest stałym bywalcem bib weselnych jako muzyk a Żanetka takie fotografuje także doskonale się w tych klimatach czuli i jak stwierdzili wcześniej nic Ich pewnie nie zaskoczy.

Jak się szybko okazało… swój ślub ma jednak ta magiczną moc i wydobywa z ludzi nieznane emocje. Kiedy się po raz pierwszy tego dnia zobaczyli łzy zaczęły lecieć z szaloną prędkością… później to samo w kościele. Ciary mnie przechodziły! Do tego jeszcze młodszy braciszek Panny Młodej wyskakiwał z aparatem w takich chwilach nabierało to przesłodkiego brzmienia!

Po błogosławieńskokościelnych łzach przyszła pora na bibę. Coronka niestety troszkę liczbę gości ograniczyła ale doskonale tu można zrozumieć co tzn że liczy się jakość a nie ilość! Ogień okrutny od początku do końca! Latały włosy, kiecki, buty nawet Adriano spadł z krzesła w pewnym momencie. Wszystko prowadził DJ Carlo i dawał radę bujać wszystkimi!

Doczekać się nie mogę sesji z Krejzolami… a najlepsze jest to, że sesja odbędzie się za kilka godzin :D

Zapraszam na kilka klatek z tego dnia…!

Komantarze
Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU