Koniec września. Niebieskie niebo. Zegrzańska stolica kraju. Żagle i trzcina. Tak się on zaczyna… ten najważniejszy dzień Karoliny i Leszka. Po raz pierwszy z tymi Zakochańcami widziałem się rok temu na Ich górsko pienińskiej sesji narzeczeńskiej i od tego momentu widziałem, że ślub to będą mieli wyjątkowy. No i się nie myliłem… ;)
Wszystko rozpoczęło się od pieszczenia brody Pana Młodego. Pan Barber zadbał by Pan Młody wyglądał jak milion dolców… broda & włos totalny glanc! Następnie przeniosłem się do wesołej Pani fryzjer gdzie to tematy wycieczkowo botoksowe powodowały, że czas leciał szybciej a i stres odchodził w zapomnienie. No właśnie stres… ponoć był. Ponoć się trzęsły ręce. Jednak nikt tego nie widział ani nie słyszał. Kiedy już pięknie ułożone włosy telepotały po ramieniu Karoli popędziliśmy na mejkapy na Żoliborz Ich ukochany. W domu rządził niepodzielnie kot Bentley. Jak ktoś chciał wyjść na balkon, zabrać coś z lodówki czy wyjąć kurtke z wieszaka – trzeba było się go pytać :D Przekot! Po zmejkapowaniu popędziliśmy do Zegrzynka… Klub Mila był tego dnia środkiem galaktyki. Szczególnie nabierało to sensu kiedy Młodzi po ceremonii i powiedzeniu sobie wielkiego ‘Tak’ pędzili z bananami na buźkach przy dźwiekach z Gwiezdnych Wojen :D Chwilę po tym rozpoczęła się biba i szaleństwa skończyły się prawie nad ranem! Emocji miliony! Cały dzień zleciał w kilka sekund… Się doczekać nie mogę sesji! Zapraszam!

Komantarze

ZDJĘCIA SĄ REWELACYJNE. CZUĆ OKO I RĘKĘ MISTRZA. WSPANIAŁE UJĘCIA EMOCJI I SYTUACJI W DANEJ CHWILI. WSZYSTKO OKRASZONE DOBRYM SMAKIEM. OGLĄDAJĄCY MOŻE SIĘ DELEKTOWAĆ CAŁOŚCIĄ I KAŻDYM ZDJĘCIEM Z OSOBNA. PIĘKNA PANNA MŁODA I PRZYSTOJNY PAN MŁODY. CZARUJĄCE MIEJSCE I UROCZY GOŚCIE WESELNI. OGÓLNIE MOŻNA PODSUMOWAĆ : MUCHA NIE SIADA. DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁĄ PRACĘ W KTÓREJ WIDAĆ PASJĘ I KLASĘ ZAWODOWCA.

Pieknie! Przepieknie! Prze-przepieknie! itd…
Tak sie ciesze a i tez zazdroszcze fryzure Leszka!
Zycze wam duzo fajnych wspolnych minutach i slodkie zagraniczne desery!

Gratuluje i pozdrawiam z dalekej Kanady :)

Ponadczasowe kadry !!!!!!!!!!!!!!!!! Niesamowite wyczucie chwili !!!!!!!!!!!!! Fenomenalne żąglowanie emocjami !!!!!!!!!!!!!!! Takiej Magii to nawet w Harym Poterze nie ma !!!! Ewenement na skale światową !!!!!!!!!!!!!!! MISTRZ !!!!!!!!!!!

Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU