xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Marlena & Tomek – Dwór Sieraków – Słodko Gorzko

Tym razem będzie mało słów. Ślub Marlenki i Tomka był zdecydowaniem jednym z najgenialniejszych ślubów jakie kiedykolwiek widziałem. Za sprawą cudotwórczyni Magdy z Ceremony Concept wyglądało wszystko bajecznie ale do tego dochodziła jeszcze niesamowita atmosfera tworzona przez krejzolskie Świadkowe i przecudnych gości. Nie było tego dnia czasu na smutki. Nawet ksiądz był przekochany :D Od początku tego dnia rządziło Prosseco razem z endorfinami ;)
Marlenka i Tomek wyglądali jak z okładki Vogue’a. Tak też Ich się odbierało. Kiedy po raz pierwszy siebie zobaczyli oczka im rozbłysły. First Look udał się idealnie! Chwilę później z pewnością w głosie obiecali sobie miłość po wszeczasy, a kilka chwil później zatańczyli w przecudowny sposób magiczny pierwszy taniec. Brzmi to wszystko jak ot słodzenie ale to była prawdziwa bajka! Później już ogień na parkiecie i poza nim. Szkoda słów… zapraszam na reportaż z tego dnia!
Marlenka & Tomeczku… lowe leci wielkie! ;))))

Komantarze

Fantastyczny materiał! :)

Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU