xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Meszkowa Villa – Słodko Gorzko

Ten ślub zapamiętam przez długi czas. Zdeeecydowanie. Po pierwsze dlatego, że było genialnie… po drugie za sprawą pewnych irlandzkich linii, które usilnie się starały żebym się na nim nie pojawił :D

Stresik przeżywała ze mną Krejzolka Karolina ( główna Gwiazda tego dnia ) jak i Jej Dżolero Kubą, za którym wszystkie Dziołchy z Ochojna płakały! Na szczęście wszystko skończyło się happy endem i izidżet przywiózł mnie idealnie w czas. Prosto z lotniska poleciałem do Kuby, który razem z swoimi wesołymi Ziomeczkami zbierał się na bibę. Rude trunki się lały dookoła więc humory dopisywały. Szast prast i zrobione. Pasiasty garnitur idealnie opiewał umięśnione ciało Jakuba! Ostatni toast i był gotowy!

Kilka chwil później byłem już u Karoliny. Jak mnie tylko ujrzała tętno Jej spadło razem z ciśnieniem :D Radość nastała i już wiedziała, że to ta chwila kiedy może wskoczyć w białą cudna kiecę. Kilka machnięć magicznym pędzelkiem.. kolczyki.. podwiązka.. małe prosecco.. i była gotowa! We wszystkim pomagały Jej burgundowe druchenki! ( facetem jestem mogłem pomylić kolory :D )

Następnym punktem tego dnia była ceremonia, na którą popędzili jasnoniebieskim rumakiem. Ciężko powiedzieć czy lepiej wyglądał czy brzmiał ale na pewno Młode Gwiazdy wyglądały w nim jak miliony dolarów na mustangu! Tam sporo uśmieszków… tony endorfin zaraz po wymianie obrączek. Samo szczęście!

Chwilę później już słuchali słodkich życzeń w miejscu absolutnie wyjątkowym! Takim zdecydowanie jest Villa Love! Tam od samego początku dobra biba i szaleństwo na parkiecie. Wszystko było przecinane w czasie wzruszającymi prezentacjami czy pokazem tańca Małego Maseraka i Jego wybranki :)))

Koniec końców ultra pamiętny dzień, którego nie zapomnę przez dłuuuuuuugi czas! K & K – jesteście cudni! :D

Komantarze
Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU