xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Oscarowo – Słodko Gorzko

Kiedy hajtają Ci się Sąsiedzi, których traktujesz jak przyjaciół. Kiedy wiesz, że mają genialny pomysł na imprezę. Do tego wiesz, że mają krejzi kuloskie rodzinki z rzeszą takich samych zwariowanych ziombelków.  Czekasz na tą bibę tak samo mocno jak Oni! 

Werka & Majki czyli gwiazdy tej oscarowej gali! Przygotowywali się dzięki wiruskowi rok dłużej do biby. Z perspektywy czasu można powiedzieć, że przez to wykorzystali każdą sekundę. Jako kinomani wymarzyli sobie, że po wymianie swoich ringów mocy imprezować będą jak na oscarowym after party. Były cudne światła ( Daru z moderlightservice jesteś miszcz!) , były genialne oscarowe dodatki, był genialny klimat. 

Rozpoczęło się od wskakiwania w smoking Michała. Pomagał mu dzielnie świadek w asyście słodko witających wszystkich seterów z podejrzanymi uśmieszkami :D Szast prast i Pan Młody już się na galę oscarów nadawał. Pikanterii dodawały spinki z lordem Vaderem. Chwilę później byłem już u Weroniki, która zrobiła się jeszcze piękniejsza po kilku machnięciach pędzelkiem. Kilka chwil później doszła niesamowita suknia z niesamowitym doczepianym trenem. Wyglądała o-sza-ła-mia-ją-co! Całe przygotowania były pod okiem Bogusia Lindy, a to był jeden z kolejnych wyznaczników tej imprezy. 

Mała awarię mercedesa później i ultra szybki detailing ‚najuroczej’ pińćsetki świata i zobaczyli się. Iskry oczne fruwały. Padło pierwsze najsłodsze ’o ku#%a! Jak Ty wyglądasz!’ tego dnia! Ehh piękny moment! :D Pobłogosławieni popędzili do kościółka na górce gdzie to czekał kochany ksiądz, którego wszyscy zapamiętali później jako Księżulka od M jak Weronika <3. Skryte uśmieszki, chichot z tuptaniem Tosi i Łucji czy w końcu LoveActuallowe Love is wszędzie brzmiały w trakcie tej ceremonii. Cudne chwile! Kiedy już przy grubych bitach wyfrunęli z kościoła popędzili na czerwony oscarowy dywan do żywieckiej Laguny. No pięknie to wyglądało. 

Pierwszy taniec niczym z filmu! Później biba tak szalona, że pękały kości a najważniejsi goście tego dnia dostawali statuetki w dostojnych konkurencjach. To wszystko okraszone rodzinnymi układami tanecznymi, które dalej mam przed oczami i dalej słyszę te Sister Sladge! Boże jak oni tam wywijali tymi bioderkami. ( ps Dudek Twe boczki śnią mi się od tygodnia!  ). 

Podsumowując było tak jak wszyscy zakładali. Genialnie! Teraz czekam na sesję! Będzie na bank grubo! Werko i Michale Lowe milion ale Wy wiecie!

Komantarze
Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU