Teraz będzie mocno prywatnie… Dzień dzisiaj dla mnie mocno wyjątkowy. Dokładnie dwa lata temu moje życie totalnie zmieniło swój bieg. Najcudniejsze dziewcze świata zdecydowało się, na znoszenie mego lekko wątpliwego poczucia humoru i napadów szaleństwa, do końca swoich dni. Mowa oczywiście o Moniczce vel. “Akinom3k’u” vel. “Hendryczce” vel. “Dentist Killerze”. Ta drobniutka blondyneczka jako jedyna osoba na tym świecie potrafi sprawić, że nie klne na innych kierowców podczas jazdy samochodem po Krakowie… że jestem ‘grzeczny’ podczas wizyty u stomatologa… że każdego dnia chce mi się wstawać z łóżka… Kropko moja obyś mi się nigdy nie zmieniła a to cudo w środku Ciebie miało Twoje serducho ;* Dzięki! Poniżej to co obiecałem Ci już baaardzo dawno temu ale czekałem na odpowiedni moment ;))) Zdjęcia sprzed dwóch lat. Fotografowała nam ten dzień nasza kochana Grażynka czyli Kamil Pabian, Wariatek Bojkocik …oraz my sami ;)))

W prezentacji śpiewać będzie nasza Edytka… Zegarki w Cubano wersji oraz ostatnio przez nas ubóstwiana Granda :))))Komantarze

miło powspominać:-) NAJLEPSZEGO!!!!!

2009 to był dobry rok:)

Samych slodkoch chwil Kochani! :) Niech Wam sie wszystko dobrze dzieje! :)))

Oby tal dalej!!!! i oby z roku na rok było Was więcej!!! P.S. – to na Weselu u Was była wódka???????

pikna żonka i cudne zdjecia!!!obyście zawsze tacy byli genialni:D buziaki dla Was:)

Dla Ciebie wszystko Świntuchu ;)*

Dzieki Skarbie :*

Noo! Miło się ogląda!:) Zróbcie jakieś rocznicowe przyjęcie to może nawet gajer wezmę:DDD Sto lat miłości i szczęścia Mordki moje kochane!!!;)

Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU