xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
DolomitoweLowe – Słodko Gorzko

Zbani także jako Piękne Bestie z Rabki Ula & Kondzio stwierdzili jakiś czas temu, że ten najbardziej wyjątkowy z dni razem chcą upamiętnić w możliwie wyjątkowy sposób ever. Byłem troszkę potrzebny ja… i kilka dodatków jak wyjątkowe miejsce i stroje. Stroje załatwili już jakiś czas temu… trzeba było miejsce. Jako, że tak samo jak ja są uzależnieni od pizzy wybór był prosty… Italia! Pochodzą z Rabki więc wiadome także było, że nie będą się bawić w żadne dolinki… lecimy w góry.

W jakiś dziwny sposób Dolomity mi do tej pory umykały uwadze. Gdzieś chciałem ale nigdy mocno nie wiedzieć czemu. Teraz.. po powrocie mogę szczerze powiedzieć, że to jedna z najpiękniejszych krain jakie miałem przyjemność oglądać. Chwilami odejmowało nam mowę bo widoki były iście bajkowe.

Był klasyk Lago di Braies, okolice Tri Cime czy Passa Gardena, która jest absolutnie nieziemska!

O modelach ciężko coś napisać bo była tutaj Ich cudna sesja narzeczeńska i póżniej szalony ślub. W skrócie pozytywne Wariatki, którzy są uzależnieni od szalonych pomysłów! A ta sesja była tylko na to kolejnym dowodem… ;))

Koniec słów.. zapraszam na malowniczne Dolomity! Ulu & Kondziu… WielkiePączkoweLowe!

Komantarze
Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU