xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Ostatni w Przedostatni – Słodko Gorzko

Rok 23ci dla jednych był mniej lub bardziej wyjątkowy. Dla Magdy i Huberta był bardzo! Szczególnie jego końcówka. Tak jakoś to wyszło, że na wycieczce do Wenecji, Hubert zapatrzył się. Potknął. Upadł na kolano. Oświadczył. No i bang tuż przed sylwestrem biba.

Wszystko działo się w Hotelu Koronnym. Tutaj Gwiazdy wieczoru się robiły na bóstwo. Natomiast o każdy detal tego dnia dbała Natalka z InLove, która też była odpowiedzialna za przepiękne dekoracje tego dnia. Wszystko wyglądało i przebiegało idealnie. Dlatego też Młodzi byli bardzo wylajtowani i spokojni. Nie było stresu. Nie było nerwów. Był szampanik i radość z tego dnia. Hubert jak to przystało na Ogiera ze wschodu swoim ożenkiem spowodował szalochanie na koniec roku dziesiątek niewiast. Natomiast Magda wyglądała jak miliony monet i swoim urokiem rozpromieniała pochmurny dzień.

Po radosnej wymianie obrączek i bardzo sparklowym wyjściu z kościoła popędziliśmy na salę. Tam rządzili Sami Swoi przepysznie serwując uszom dźwięki, które porywały absolutnie wszystkich.

Przez całą noc działo się gruuuubo i było gęsto. Było namiętne męskie kucykowatego twerkowanie. Były siostrzane wzruszenia. Były babcine szalone toasty.

Ja bym tylko prosił o więcej takich historii w anno domini 202czwartym.

miejsce: Hotel Koronny

dekoracje / koordynacja: InLove

film: Under the Mask

muza: Sami Swoi

suknia: Pronovias

buty: Manolo Blachnik

Komantarze
Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU