xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Pogodowi Szczęściarze – Słodko Gorzko

Tym razem historia o Pati i Michale. Zdecydowanie jedni z większych szczęściarzy pogodowych jakich znam bo jak inaczej określić sytuację kiedy w ciągu 10 dni pada codziennie, poza jednym dniem i właśnie tym kiedy powiedzieli Oni sobie wielkie Tak! :D

Wszystko rozpoczęło się w Myślenicach gdzie jest rodzinny dom Pati. Tam od samego rana wszystko pięknie ogarniał Michał :D Największą walkę jak się okazało musiał stoczyć z… czerwonym markerem. Koniec końców wygrał bezlitośnie! W tym czasie Pati robiła się na bóstwo co akurat nie było trudne bo prześliczne z Niej Dziewczę i bez makijażu!

Kiedy wskoczyli w swoje stroje i wyglądali jak bóstwo popędzili do kościoła gdzie już czekał Ich znajomy Kapłan wygłosił kazanie, od którego poleciały ogromy ciepła a chwilę przed tym pobłogosławił Ich kardynał Dziwisz.

Kiedy już wystrzeliło confetti i setki uśmiechów się pojawiły na buźkach gości popędziliśmy do szalonego tej nocy Pciami gdzie już wybrzmiewały Eleganckie brzdęki!

Podsumowując bardzo szczęśliwy dzięń to był… zapraszam na kilka klatek z tego dnia ;))

Komantarze
Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU