xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Dominika & Michał – Kraków – Słodko Gorzko

Z Dominiką i Michałem ponoć jestem od samego początku Ich bycia razem. No tak mniej więcej.. ;D Na pewno byłem pierwszym fotografem, który złapał jak się rozbierali. Oni co prawda twierdzą, że się zapinali ale już nie wnikam w szczegóły ( Domi nie bij mocno :D ). Jakoś tak troszkę stałem się Ich rodzinnym ślubnym fotografem i widzieliśmy się jeszcze kilka razy. Zawsze były to genialne pełne prawdziwych emocji wydarzenia dlatego też, nie mogłem się doczekać kiedy to usłyszałem, że Michałkowi się klękło i będzie wymiana pierścieni!
Był DJ… był Pączek… byli goście… była sala. Jednak szybko się okazało, że pojawiła się na horyzoncie inna sala. Sala przepiękna i Dominika totalnie oszalała na jej punkcie więc innego wyjścia nie było. Chodziło o Villę Love przez wielkie L :) Jednak zanim tam się wszystko rozpoczęło Młodzi robili się na bóstwo. Oboje wyglądają co prawda tak, że za wiele robić nie trzeba było!
Postanowili pierwszy raz tego dnia zobaczyć się w kościele. Cudne to ponieważ pierwsze Ich spojrzenia na siebie były nie zaplanowane i totalnie naturalne. To słodkie zauroczenie i absolutna radość na buźkach ‘Młodych’ były wszechobecne. Chwilę później poleciały łzy na błogosławieństwie, które dostali od rodziców. ‘Łzawy’ wirus zaatakował przekochany Mamuśki oraz najbliższych w ławkach ;) Cudna atmosfera. Sama msza przebiegła bez zakłóceń… no może poza przerwanym koncertem siostry Adelki ;D Kiedy już powiedzieli sobie ‘Taaaak!’ pofrunęli swoim złotym mustangiem do Miłosnej Willi!
Tam cudne endorfiny unosiły się przez cały wieczór. Było wszystko.. łzy odziane opowieściami znajomych, banany od raperskich bitów od Zimków.. do tego wszystkiego niebo zapłonęło przecudnie tego dnia. Teraz kończe opowieści z Izdebnika i zapraszam na zdjęcia… Domi & Majki wszystkiego NAJ Rozbieracze Wy moje! :D

Komantarze

Sztos materiał <3 Niektóre zdjęcia w intymnych sytuacjach, ale tworzą klimat!

Wow, wspaniałe wesele. Działo się mega dużo – a Ty jesteś jak Chuck Norris
-ile zdarzeń sfotografowałeś?
-Pączek: wszystkie!
Brawo!

Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU