xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Konsule Miłości – Słodko Gorzko

O uczuciach będzie. Ogromnych ich ilościach. Wszystko to podczas zdecydowanie najważniejszego dnia życia Marysi i Bogusza. Każda spędzona sekunda z Nimi tego dnia to potwierdzała. Nic tu nie było reżyserowane ani udawane. Czyste najprawdziwsze emocje.

Była ogromna ilość łez. Tyle samo uśmiechów i zaskoczeń. Wspierali w tym dniu Ich wszyscy! Począwszy od najśliczniejszego Macieja ze wszystkich ślubnych świadkOWYCH ever przez rodziców obdarowujących wzruszającymi prezentami po gości, którzy genialnie potrafili celebrować ten Ich(!) najważniejszy dzień.

Rozpoczęło się od magicznych pędzelków Natalii S. Nie pierwsze moje spotkanie u tej Paniusi i jak za każdym razem stuprocentowo uszczęśliwiła swoją klientkę! Chwilę później popędziłem Hotelu Artis gdzie to razem ze swoim szarmanckim londyńskim wdziękiem grasował Bogusz. Kilka chwil i już był gotowy by swoim lookiem tworzyć iskierki w oczach Marysi. Natomiast Ona w międzyczasie wskakiwała w swoją anielską suknię. Wyglądała oczywiście jak milion dolarów.

Wzruszająco zaskakujące dla niektórych błogosławieństwo i pędem przed ołtarz. Tam dużo ciepłych słów od księdza i wzruszeń na widowni ;) Sukces podczas wymiany obrączek i boooom confetti wystrzeliło ku uciesze przekochanego kościelnego :D

Później to co się działo na parkiecie Artisu jest ciężkie do opisania. Fakt, że pisze się tak często – bo i często (!) tak jest – ale tym razem był prawdziwy ogień. Muzyka była PRZE-ge-nia-lna! Ciężko mi się powiem szczerze było skupić na pracy bo moje szalone cztery litery same skakały do dźwieków mnie otaczających. Zresztą patrząc na ilość tańczących, goście mieli takie same zdanie ;) Parkietowy ogień gasiły tylko co jakiś okrytnie wzruszające filmy, które ‘Młodzi’ stworzyli dla gości i rodziców. Mało kto miał suche oczyska podczas ich oglądania..

Mimo piekielnych temperatur panujących tego dnia, które dość mocno dały się we znaki ze smuteczkiem pakowałem się z biby.. było genialnie! Marysiu & Bogusz… czekam na sesje niecierpliwie!

ps.Mała prośba od Wujka Pączka….. nie zmieniajcie się!

Komantarze
Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU