xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
MM! – Słodko Gorzko

Przyszło nam żyć w dość szalonych czasach… nakazy zakazy obostrzenia widzimisie Szumowskiego. Jednak… prawdziwej miłości nie zatrzyma nic! Dowodem na to był dzień Magdy i Maćka. Dzień wyjątkowy zdecydowanie.

Było gorąco nie tylko od żaru lejącego się z nieba. Było pięknie głównie ze względu na ludzi i genialny wystrój rzeczywistości od kochanej Ceremony Concept. Dostojny Dwór w Tomaszowicach. Do tego wszystkiego dochodziły przemowy świadka Doriana. Opowiadał historie ‘Młodych’ z taką gracją i poczuciem humoru, że gościom łzy leciały ciurkiem ;) Było wesoło dzięki wielu zasadzkom przygotowanym przez Maćka dla swoich Gości. Jagódka przecudnie znienacka musiała odśpiewać Odę do Radości ( =} ) a Prawni Panowie rozśmigali bezbłędnie wszystkich gości bioderka odśpiewując skocznie macarenę!

Poza tymi zasadzkami były jeszcze dzikie densy.. Kiedy jeszcze DJ Grzesio wbił na parkiet troszkę dymu.. podziała się magia absolutna!

Spodziewałem się, że w czasach Corony wszystko będzie w jakiś dziwny sposób na pół gwizdka… na szczęście trafiam na te pełno wartościowe Krejzolskie!

Oby tak dalej… zapraszam!

Komantarze

Dużo emocji w świetnych ujęciach – przyjemnie się ogląda :)

Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU