xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Siła Sióstr! – Słodko Gorzko

Myślałem, że się nie doczekam do tego dnia! Tak szczerze! Annowca znam od czasów.. w sumie to nie pamiętam od kiedy. Nawet nie wiem jak się poznaliśmy do tego. Aczkolwiek czuje się jakbym Dziołchę znał całe życie. Znam też pozostałe J!Sisters no i Mamcię cudowną też znam. Cóż za rodzinka pięknych kobiet!

Pamiętam dobrze jak to Panna Anna się wygrażała, że nigdyprzenigdynevaeva nie wyjdzie za mąż. Ona oczywiście wszystkiemu zaprzecza… pfff! Jej Norberta poznałem dobry kilka lat temu… Chłopak dużo pił i dlatego polubiłem Go od razu! Swój swojego wiadomo. Także jak tylko zobaczyłem jak szturmem zdobywają parkiet weselny, jak szalenie skakali na tamtym weselu za welonami i muszkami na oczepinach już wiedziałem. Będzie biba u Annowca.

No i stało się! 15oo dni później! Dostałem w końcu telefon… ‘Mini hajtam się – wpadniesz? ha!’.

Kilka miesięcy i lockdownów później przyszedł ten dzień. Szaleństwo od samego rana. Norbertowi pomagali się zbierać najbliżsi przyjaciele. Słowianie jak i Wikingowie. W sumie to jeden ale jaki! Poprawić doczepić założyć zapozować polać. No mówisz masz!

Kilka chwil później poleciałem do J!Sisters a tam szałciał. Szampan wylewał się oknami razem z endorfinami! Uśmiech nikomu nie schodził z buzi. Każda Pani wyglądała jak milion dolarów ale Annowc to chodzący miliard zielonych! Okładki Vogue’a się kłaniają! Nawet w pomponach na głowie można było się zakochać :D

Kilka chwil później już mieli iskry w oczach jak się zobaczyli po raz pierwszy! Fajny to momencik powiem szczerze… widzą się i nagle boom. Uśmieszki jak po wypaleniu wiadra Maryji =} Później szybka sesja na zamojskich schodach – wiadomo że trzeba i ogiń na wymianę pierścieni mocy.

Uroczystość i biba wydarzyć się miały w Hotelu Koronnym. Tam już czekała przecudowna Pani Urzędniczka, która z wielkim uśmiechem przypieczętowała Love&Married zakochańców.

Później już było szaleństwo na parkiecie… cudne muzyczne prezenty, w których potrzebna była tylko lowe… czy przemówienia po których hihów nie było końca!

Więcej będzie na zdjęciach, na które zapraszam bo fajnie się takie sceny ogląda! Annowc & Norbert… PączkoweLowe leci!

Komantarze
Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU