xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
2k14 – Podsumowanie – Słodko Gorzko

Drodzy moi mili w roku 2014stym otrzymałem wiele wiadomości jakobym troszkę nad używał słów ‘genialnie’, ‘mega’, ‘prze’. Oficjalnie to potwierdzam i na swoją obronę mówie… nie jest to moją wina. Tylko w 100% to wina moich par, bo właśnie takie są! Rok 2014 będzie mocno kojarzył mi się z wyjazdami… rozpoczęło się od niezapomnianego tygodnia w Nowym Jorku, chwilę później było cudne Lazurowe Wybrzeże, zaraz po tym Toskania i Niemieckie Landy aby wszystko podsumować w Amsterdamie. Cudne wspomnienia z każdego z tych miejsc mam! Po tych 5 latach zabawy w szpiegowanie stwierdzam, że to co robię podoba mi się co raz bardziej i chęć rozwoju jest zdecydowanie największa od momentu kiedy wziąłem aparat do ręki po raz pierwszy. Z roku na rok ‘widzę’ więcej i jeszcze więcej staram się od siebie dawać… tak z aparatem jak i bez niego.
Prywatnie po raz kolejny świat obróci mi się o stopni sporą ilość, bo za chwil kilka urodzi się brat Kubusia… Filip :) Kolejna wielka przygoda przed nami… ale wiem, że w takim składzie jaki mam… będzie przegenialnieboskorewelacyjnie i bardzo pozytywnie ;)
Tym razem… jak to zresztą zawsze na podsumowania… będzie krótko i bardzo obrazkowo. Z roku na rok co raz ciężej mi sklecić prezentację tak by miała rozsądną ilość zdjęć… ale to chyba dobrze ;) Zapraszam…

pods2k15_blog

Całoroczna prezentacja… w niej około 250 zdjęć przy dźwiękach rudaska Sheerana, Marooon5 ( mocno ślubny teledysk do tej piosenki =] ), Lilly Wood oraz Stevie Cudny!Jako, że absolutnie nie potrafię wybrać moich ulubionych zdjęć… jest ich tak dużo, że scrollowania było pół dnia… więc lecą losowo z każdej części ślubów… ;)

Komantarze
Marcin Sośnicki

Fajne obrazki. Kilka kadrów chętnie porwałbym do mojego portfolio :)

Twój Komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CLOSE MENU